Já a blog

Design 0.14

16. července 2018 v 21:02 | Brookelle
Ani mi to vůbec nepřijde, ale měsíc je opět ten tam, a tak samozřejmě musel přijít na řadu i nový design. Je to už všem asi nad slunce jasné, že pochází opět a jedině od mé drahé a velmi ochotné Hannah, bez které by můj blog nejspíš ani neexistoval :-D Designy bohužel a stále neumím vytvářet, takže jsem vděčná za tuto dobrou duši, která mi vždy a ráda design vytvoří. Tentokrát jsem chtěla vyloženě nějaký letní. Proto jsem vybrala schválně Demi Lovato, která za poslední dobu zveřejnila opravdu spoustu fotek, ze kterých letní atmosféra jenom sálá! A tady je výsledek :) Doufám, že se líbí stejně jako mně, protože já osobně jsem spokojená nad míru.

Design 0.13

10. června 2018 v 21:01 | Brookelle
Měsíc zase utekl jako voda a já si nechala vytvořit další nový desing od mé milované Hannah. Zjistila jsem, že jsem tady zatím ještě nikdy neměla design s JLo, tak jsem to akorát napravila :) Desing je takový ohnivý stejně jako samotná Jennifer. Mně se moc líbí, snad bude i vám :)

Design 0.12

30. dubna 2018 v 12:21 | Brookelle
Tak je tu konečně po asi 4 měsících nový desing. Ten vánoční s Taylor už se tady jaksi vůbec nehodil :D No bohužel tento blog čím dál víc zanedbávám v poslední době, ale bohužel na něj nemám tolik času jako kdysi předtím. Což už jste si určitě dávno všimli, když tady skoro nic nepřibývá. Až teď za posledních pár dnů jsem přidala několik článků. Každopádně změnu designu to potřebovalo už víc než dost. Vybrala jsem si design s Arianou, která chystá svůj comeback. Designu se opět zhostila má milá Hannah, které moc děkuji za její snažení :-*

Design 0.11

21. listopadu 2017 v 20:47 | Brookelle (Susan)
Tak jsem si nechala vyrobit nový design od mé milé Hannah. Chtělo to už změnu, Selena tady byla už dlouho. Tentokrát jsem zvolila design s Taylor, protože se mi moc líbí její nové album. Design sice není úplně vánoční, jak jsem původně chtěla, ale to my do příště s Hančou doladíme :-D Ale i tak jsem s designem spokojená, nemůžu si stěžovat :)

Design 0.10

5. srpna 2017 v 13:26 | Brookelle (Susan)
Tak tu máme další nový design a pro tentokrát se Selenou Gomez. Jedná se o nedávný photoshoot pro Vogue. Designu se opět zhostila má drahá Hannah, které zase jednou za tuto práci velmi děkuji :-* Já jsem velmi spokojená a vy?

Design 0.9

11. června 2017 v 19:35 | Brookelle (Susan)
A je tu letní design! Opět se jeho tvorby zhostila má drahá Hannah, kterou tímto momentem nejspíš jmenuji mou osobní designérkou :-D Snad tento titul a pojmenování přijme :-D
Každopádně jsem jen chtěla říct, že změnu už to tady potřebovalo. Jaro skončilo, je tu léto a mně přišlo ideální zvolit design právě s Miley, která mě uchvátila svým comebackem a navíc si myslím, že tyto fotky se pro letní design náramně hodí. Teď jsem to tady poslední dobou hodně flákala. To víte, nebyl čas. Chodím do dvou prací, do toho dálkově studuji, je to náročné. Teď se trocha času naskytla, tak přidávám články a doufám, že se polepším a budu řádně články přidávat!

Design 0.8

5. března 2017 v 13:13 | Brookelle (Susan)
Jelikož přišlo jaro, přišla i chuť na změnu. Zimní design s Britney tady byl už zákonitě dlouho a potřebovalo to změnu. Opět se mého nového designu zhostila má milovaná Hannah, která mi na požádání vytvořila jarní design se Selenou. Já jsem z něj moc nadšená a doufám, že se z této změny budete těšit i vy :)

Design 0.7

28. listopadu 2016 v 16:26 | Brookelle (Susan)
Tak jsem usoudila, že už by to chtělo nějaký nový, nejlépe vánoční design. Mé drahé SB Hannah se tohoto úkolu opět a velmi ochotně zhostila. Já jí tímto článkem ještě jednou děkuji :)

Design 0.6

26. září 2016 v 15:33 | Brookelle (Susan)
Včera už jsem nestihla přidat článek o novém designu, tak jej píšu až teď. Minulý design s Taylor tady byl více než měsíc a myslím, že už si to žádalo změnu :) Tentokrát jsem si vybrala Britney Spears a má nejdražší Hanička se toho opět skvěle zhostila, za což jí jen děkuji. Nebýt jí, nevím, jak by to tady vypadalo... Doufám, že i vám se design bude líbit.

Nestíhám...

4. září 2016 v 23:01 | Brookelle (Susan)
Zdravím vás, chtěla bych se omluvit, že tady toho v poslední době moc nepřidávám a také že vás skoro vůbec neobíhám a nepíšu komentáře. U mě je to jako na houpačce. Jednu dobu mám plno času a tak přidávám články jako zběsilá a potom zase ten čas vůbec nemám a skoro nic nepřidávám. Nyní je období, kdy moc toho času zrovna moc nemám a taky to podle toho vypadá... Tak bych se chtěla omluvit. Snad mě pochopíte :)

Nový diplom od Hannah

17. srpna 2016 v 15:47 | Brookelle (Susan)
Tak jsem získala další diplom od mého SB Hannah.

Design 0.5

14. srpna 2016 v 11:35 | Brookelle (Susan)
Měsíc utekl jako voda a je tady další design. Tentokrát jsem zvolila Taylor Swift a její sexy fotky pro magazín Vanity Fair. Opět mi jej vytvořila má drahá Hannah, bez které by můj blog vypadal těžce amatérsky :-D Takže tímto článkem bych jí ráda opět a zase poděkovala za její kreativitu a nehynoucí ochotu :) Já osobně jsem s výtvorem velmi spokojená. Jak se líbí vám?

Diplom od Poppy

12. srpna 2016 v 16:11 | Brookelle (Susan)
Tak zase jednou přidávám diplom, který jsem získala od svého SB Poppy. Děkuji!

Omluva

27. července 2016 v 19:17 | Brookelle (Susan)
Milí návštěvníci, chtěla bych se omluvit všem, co můj blog navštěvují, že tady poslední dobou skoro nejsem. Nemám totiž moc času. Chodím teď skoro každý den do práce a nemám pak zrovna náladu sedět u PC a přidávat kopu článků. Sem tam něco tedy přidám, když mám zrovna náladu. Ale není to zrovna pravidelně, jak už jste si dávno všimli.
Tak mě prosím omluvte, snad to po prázdninách zase rozjedu v plné parádě :)

Nový diplom

24. července 2016 v 10:55 | Brookelle (Susan)
Získala jsem další diplom od mého SB Hannah.

Design 0.4

7. července 2016 v 19:20 | Brookelle (Susan)
Další měsíc uběhl jako voda a jsou tady prázdniny. No, já už tedy nemám žádné, ale většina z vás jistě ano. Každopádně jsem si uvědomila, že by to chtělo zase nějakou změnu a tak jsem standardně oslovila své SB Hannah, aby mi nastavila jeden ze svých designů. Tentokrát jsem si vybrala dost tématický design se Selenou, neboť Revival Tour je nyní velmi aktuální záležitostí. Mně se design ohromně líbí, snad se bude i vám tolik líbit jako mně :)
Takže děkuji moc, milá Hannah!

Diplom od Poppy

14. června 2016 v 17:35 | Brookelle (Susan)
Dostala jsem diplom od svého SB Poppy.

Design 0.3

5. června 2016 v 13:29 | Brookelle (Susan)
Jelikož je už červen, tak jsem usoudila, že by bylo třeba změnit design. Já mám změny hrozně ráda a vždycky mě to na blogu víc baví, když má hezký nový kabátek :) Jako obvykle jsem požádala své SB Hannah. Poslala mi celou sérii svých vytvořených designů a já si tak mohla některý z nich vybrat. Nakonec jsem zvolila Jennifer Lopez, která tady ještě nebyla. Líbila se mi i kombinace červené a růžové barvy. Celkově jsem s designem spokojená i přesto, že samotná Hannah s tímto výtvorem není příliš spokojená :-D
Tak Hani, zase jednou děkuji za tvou ochotu a pomoc! Líbající

Dva nové diplomy

12. května 2016 v 20:09 | Brookelle (Susan)
Zase jsem získala další diplomy od mého SB Hannah.

Můj nový diplom

7. května 2016 v 11:35 | Brookelle (Susan)
Zveřejňuji svůj nový diplom od mého SB Poppy. Děkuju!

 
 

Reklama