Filmy a seriály

Witches of East End (2013)

29. června 2018 v 20:10 | Brookelle
Před pár dny jsem začala sledovat seriál Witches of East End. Měla jsem to v plánu už delší dobu a konečně jsem se k tomu dostala. Je to takový mystický fantazijní seriál o čarodějkách. Připomíná mi to něco na způsob např. Upířích deníků a to mě baví. Zatím jsem zhlédla jen 5 dílů, ale hrozně mě to chytlo. Je to napínavé a v každém dílu se stane něco nového, takže žádná nuda :)

Děj: Fantasy seriál podle předlohy z pera Melissy de la Cruz. Hlavními hrdinkami jsou matka a její dvě dospělé dcery, které jsou další generací v rodině čarodějek. Dosud žily obyčejným a vcelku nudným a především naprosto moderním životem v městečku North Hampton. Když se však jedna z dcer zasnoubí s mladým a bohatým nápadníkem, sled následujících událostí donutí její matku k přiznání, že jsou ve skutečnosti mocnými a nesmrtelnými čarodějkami.

Riverdale (2017)

17. listopadu 2017 v 22:10 | Brookelle (Susan)
Před pár dny jsem začala sledovat současný seriál jménem Riverdale, který nabízí již 2. sérii. Dost mě to zaujalo už od prvního dílu a řekla bych, že s každým dílem je to poutavější a poutavější. Líbí se mi i postavy, mají zajímavé charaktery.


Upoutávka:
Seriál začíná ve chvíli, kdy v městečku Riverdale umře místní premiant Jason Blossom. Archie Andrews (KJ Apa) je obyčejný teenager, ale po letním neštěstí si uvědomí, že se chce stát muzikantem. Jeho otec (Luke Perry) je stavařem, nelíbí se mu synovo rozhodnutí a je rozhodnutý zjistit, co za ním stojí. Muzikantem se chce Archie stát i přes skutečnost, že znenadání skončil jeho zakázaný románek se školní učitelkou zpěvu paní Grundyovou (Sarah Habel). Jak to všechno dopadne? Dokáží Archie, Veronica (Camila Mendes), Betty (Lili Reinhart) a jejich přátelé ustát maloměstský život a jeho temné stránky? Seriál vychází z Archie komiksů.(Veskoslav)

Mělčiny (2016)

22. června 2017 v 8:10 | Brookelle (Susan)
Včera jsme se s mamkou dívaly na thriler Mělčiny, kde se v hlavní roli objevila Blake Lively. Tenhle film jsem si vlastně cíleně našla sama, chtěla jsem zase jednou vidět Blake hrát :-D Každopádně dost mě to nadchlo. Rozhodně jsem se nenudila. Bylo to napínavé až do poslední minuty.

Děj ve zkratce: V napínavém thrilleru Mělčiny se Nancy (Blake Lively) vydává osamoceně surfovat na odlehlé pláži. V průběhu surfování je napadena velkým bílým žralokem a zůstane uvězněna na moři jen nedaleko od břehu. Ačkoliv ji od přežití dělí pouhých 200 metrů, jejich překonání se ukáže být otázkou souboje dvou vůlí.

Eye Candy (2015)

22. března 2017 v 12:48 | Brookelle (Susan)
Začala jsem před pár dny sledovat 10ti dílný seriál s názvem "Eye Candy", kde v hlavní roli účinkuje Victoria Justice. Mnozí z vás ji ani pořádně neznají, tak byste třeba měli možnost ji poznat právě díky tomuto seriálu, který je plný dramatu i mystična. Zatím jsem u třetího dílu, ale je to hrozně napínavé! Pořád chci vědět, kdo je vrah :-D Trochu mi to připomíná Pretty Little Liars.


Děj ve zkratce: Co se technologií týče, Lindy (Victoria Justice) je naprostý génius. Její znalosti jí přijdou k dobru zejména ve chvíli, kdy na doporučení své kamarádky zkusí internetovou seznamku, kde se seznámí s člověkem, kterého podezřívá, že je stalker. Ve stejné době navíc v ulicích Manhattanu řádí sériový vrah. Lindy si hned spojí dvě a dvě dohromady a rozhodne se, že se svými hackerskými kamarády vraha dopadne.


The Carrie Diaries (2013)

5. ledna 2017 v 11:38 | Brookelle (Susan)
Před pár dny jsem začala sledovat seriál, který nese název The Carrie Diaries. Neměla jsem od něj moc velká očekávání, ale k mému překvapení jsem velmi nadšená. Seriál mě nadchnul již od prvního dílu a každým dalším mě baví víc a víc. Hlavní hrdinka je velmi milá a sympatická (AnnaSophia Robb) a objevuje se zde velmi pohledný Austin Butler, se kterým chodí (nebo chodila) Vanessa Hudgens. Tak pokud v těchto dnech toho nemáte moc na práci, doporučuji začít sledovat tento seriál :-D


Děj: Píše se rok 1984 a život mladé šestnáctileté Carrie Bradshaw není příliš jednoduchý. Zemřela jí matka a její mladší sestra Dorrit se stává nezvladatelnou. Stará se o ně pouze jejich otec Tom. Náročné chvíle pomáhají Carrie zvládat její přátelé Mouse, Maggie a Walt. Život na předměstí Connecticute není jednoduchý, Carrie se chce dostat z města pryč i přesto, že do města přijde pohledný kluk jménem Sebastian Kydd, se kterým si padnou do noty. Tom nabídne Carrie možnost stáže v právnické firmě v Manhattanu, se kterou samozřejmě souhlasí. Carrie během své stáže natrefí na Larissu, stylovou editorku magazínu Interview, která se stýká s pozoruhodnými osobnostmi. Pozlátka New Yorku tak Carrie otevřou oči a změní její pohled na svět.

Zhasni a zemřeš (2016)

15. srpna 2016 v 9:53 | Brookelle (Susan)
Včera jsem byla s přáteli v kině na hororu Zhasni a zemřeš. V hlavní roli hrála herečka Teresa Palmer, o které píše mé SB roxanne. Tak jsem konečně měla možnost poznat tuto krásnou herečku na filmovém plátně.
Film byl opravdu strašidelný, příběh zajímavě vymyšlený. Akorát mě zamrzel rychlý konec. Ještě tomu něco chybělo.
Jinak včera jsem měla skutečně dost zásadní problém usnout se zhasnutým světlem :-DDěj: Když Rebecca odešla z domova, myslela si, že za sebou nechala i své strachy z dětství. Když v době dospívání zhasla, nikdy si nebyla jistá, co je skutečné a co ne. A nyní její mladší bratr prožívá ty samé děsivé a nevysvětlitelné události, kterým byla ona sama jako malá vystavována. Znovu se objevila děsivá bytost spojená s jejich matkou Sophií. Když se Rebecca pokouší odhadlit pravdu, jejich životy jsou v nebezpečí. Hlavně, když se zhasnou světla...


Scream Queens (2015)

15. června 2016 v 19:12 | Brookelle (Susan)
Rozhodla jsem se, že stejně jako na předešlém blogu budu přidávat i tady své oblíbené filmy a seriály.
Nyní jsem začala sledovat nový seriál Scream Queens, který byl natočen minulým rokem. Hraje zde plno známých celebrit jako např. Ariana Grande, Emma Roberts, Nick Jonas nebo Abigail Breslin. Je částečně komediální, ale také docela hororový. Musím uznat, že jsem i chvílema zalitovala, že jsem jej začala sledovat, neboť byly momenty, kdy jsem málem umřela strachy :-D Jinak seriál má pouze 13 dílů, ale přitom velmi zajímavý mysteriózní příběh. A zrovna včera jsem se dočetla na blogu mého SB roxanne, že plánují natočit 2. sérii, takže se jen tetelím blahem :-D


Děj: Seriál se zaměřuje na sesterství Kappa na Wallacské univerzitě, které vede Chanel Oberin (Emma Roberts). Sesterství však ohrožuje děkanka univezity, která se jej snaží zrušit. Nastávající události zavedou postavy o 20 let zpět k tajemné vraždě na univerzitě a spolu s odhalením tajemství o vraždě se vrací i vraždící Červený ďábel.
 
 

Reklama