Matka Demi promluvila o jejím předávkování

20. září 2018 v 10:32 | Brookelle |  Demi Lovato
Matka Demi Dianna de la Garza poprvé veřejně promluvila o Demiině předávkování opiáty.


,,Je stále velmi těžké o tom mluvit. Doslova se třesu, když si vzpomenu, co se stalo ten den," řekla Dianna týdeníku Newsmax TV. ,,Asistent Demi mi zavolal a řekl, že se předávkovala. Byla jsem šokovaná a nevěděla, co říci. Bylo to něco, co jsem nikdy nečekala, že uslyším o svých dětech".
,,Asistent se odmlčel a pak řekl, že je při vědomí, ale nekomunikuje".

,,Dostali jsme se tam, co nejrychleji to šlo. Společně s Dallas a Madison jsme skočily do auta a řítily se na pohotovost, abychom jí mohly být po boku. Vůbec nevypadala dobře, nebyla ve formě. Ale já jí řekla: ,,Demi, jsem tady. Miluju tě". A ona v té chvíli odvětila: ,,Já tebe taky".

,,V té chvíli jsem si nechtěla dovolit pomýšlet na to, že věci dopadnou špatně. Samozřejmě jsem se modlila celou cestu do nemocnice, má víra je silná. Myslím, že to byla jediná věc, která mě držela nad vodou, když byla Demi v kritickém stavu.

Diana pokračovala: ,,Mám pocit, že důvodem, že Demi dnes žije, jsou právě ty tísice modliteb, kterým jsme se podrobili, když jsme zjistili, co se stalo. Nemyslím si, že by tu dnes byla, nebýt těch modliteb, dobrých lékařů a Cedary-Sinai. Byli nejlepší. Nemohla jsem si přát lepší tým"

Diana pak podala malé info o Demiině aktuálním stavu, ve kterém se právě nachází. ,,Demi je šťastná a zdravá. Pracuje na své "střízlivosti" a dostává se jí takové pomoci, kterou zrovna potřebuje. To samo o sobě podporuje její budoucnost i budoucnost naší rodiny," dodala.

,,Nevidíš, že to přijde, a to je právě děsivé. Opioidní krize v Americe je na úrovni epidemie a lidé tomu nerozumí, dokud ji neprošetří. Po tomto incidentu jsem se začala více zajímat o opiáty a o to, jak zabíjí naše vlastní děti. Stává se to. Každých 15 minut někdo zemře na předávkování opiáty. Ale nejsou to jen děti - jsou to i dospělí. Jsou to matky, jsou to otcové," dodala.

Můj vlastní předklad, kopírovat jen se zdrojem! http://stars-of-pop.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Poppy Poppy | E-mail | Web | 20. září 2018 v 15:11 | Reagovat

Prý to bylo kvůli depresím a problémům s někým  v  rodině  , asi  otcem  . Předávkovala se  sama od  sebe  ? To je prdlá , pokud  to  chtěla jen zkusit .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama